• جا کلیدی حساس به صدا


نام محصول : جا کلیدی حساس به صدا


جا کلیدی حساس به صدا محصول جدیدی می باشد که به بازار ارائه شده است و با اینکه بسیار سبک می باشد کارایی فوق العاده مناسبی دارد. شما با استفاده از آن دیگر هیچگاه کلید های خود را گم نخواهید کرد. کارایی محصول بدین گونه است که زمانی که کلیدهای شما جا ماند و یاگم شد فقط کافیست سوتی آرام بزنید تا این جا کلیدی آژیر و چراغش روشن شود و شروع به کار کند و با استفاده از آن شما به راحتی کلید های گم شده خود را پیدا کنید.


این جا کلیدی توسط 2 عدد باطری سکه ای (ساعتی) کار میکند و پس از اتمام شما می توانید به راحتی آن ها را تعویض نمایید و البته 2 عدد باطری اضافی (یدک) در بسته ارسالی وجود دارد که پس از اتمام باطری های داخل دستگاه شما می توانید از آن ها هم استفاده کنید.


حدس می‌زنید نوع کارکرد این وسیله به چه شکل است؟! شاید باور نکنید ولی این جاکلیدی به «سوت» انسان حساس است! کافی است یک سوت ساده بزنید و یک صوت زیر از دهان خود خارج کنید تا آژیر این جاکلیدی به صدا درآید و شما از محلّ خود با خبر کند! با بشکن زدن، حرف معمولی،صدای محیط و… این جاسوئیچی عکس‌العملی انجام نمی‌دهد و تنها به صدای سوت حساس است.


مُضحک است ولی اگر نمی‌توانید با لب‌های خود صدای سوت درآورید این وسیله برای شما کاربردی نخواهد داشت!! پس قبل از ثبت سفارش این محصول، ابتدا تمرین سوت زدن کنید! البته نیازی به صدای سوت بسیار بلند نیست؛ همان سوت معمولی که حتی بدون دخالت انگشتان، از لب‌ها خارج می‌شود برای این کار کافی است...


** برای خرید عمده و دریافت تخفیف بیشتر با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید


  


 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

جا کلیدی حساس به صدا

  • کد محصول: jakey
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان


برچسب ها: جاکلیدی حساس به صدا، فروش عمده جا کلیدی حساس به صدا ، خریدعمده جا کلیدی حساس به صدا ، کلید و جا کلیدی حساس به صدا