• اسپری پنچرگیری لاستیک هولتس

پخش عمده اسپری پنچرگیری هولتس در خدمت همکاران و کسبه ی محترم

شاید برای شما هم پیش آمده که در حال رفتن به یک مراسم رسمی مثل عروسی یا جشن هستید و بین راه و در حال رانندگی متوجه می‌شوید که خودروی شما پنچر شده است و مجبور شده اید با کت و شلوار شیک خود از ماشین پیاده شده و لاستیک زاپاس را جای تایر پنچر شده قرار دهید، که قطعا باعث کثیف شدن پیراهن و لباس شما می‌شود که بسیار آزاردهنده و رنج آور است.

تعویض لاستیک پنچر در این مواقع شاید سخت ترین کار دنیا باشد.!!!

 

به صورت کلی تعویض لاستیک پنچر مخصوصا برای خانم ها کاری خسته کننده و ملال آور است.لذا استفاده از اسپری پنچرگیری از تعویض لاستیک جلوگیری می‌کند.

دیگر لازم نیست در جاده و با کلی لوازم داخل صندوق عقب، تایر زاپاس خود را به دلیل کم باد بودن لاستیک خودرو تعویض نمایید زیرا با استفاده از این اسپری پنچرگیری هولتس می‌توانید لاستیک کم باد را باد بزنید و به مسیر خود ادامه دهید.

 

ویژگی محصول اسپری پنچرگیری هولتس:


    استفاده آسان و سریع


    بدون نیاز به تعویض تایر


    بدون نیاز به جک


    جلوگیری از آسیب رسیدن به تایر و رینگ 


اسپری پنچرگیری هولتس دارای مواد تشکیل دهنده ای است که به سرعت و به محض باد کردن لاستیک به داخل روزنه یا سوراخ ایجاد شده بر روی سطح لاستیک نفوذ می‌کند و باعث پر کردن حفره یا سوراخ ایجاد شده بر روی تایر می شود.


اسپری پنچرگیری هولتس در 3 حجم ارائه می‌شود:

     300 میلی لیتر

    400 میلی لیتر

    500 میلی لیتر


نکات مهم قبل از استفاده:

  در صورت ایجاد حفره عمیق روی تایر خودرو یا پارگی آن نمی‌توان از این محصول استفاده کرد.

  در صورت نفوذ و مشاهده جسم خارجی داخل تایر در صورت امکان آن را از سطح تایر خارج نمایید و از اسپری پنچرگیری هولتس استفاده نمایید.

  در صورت عدم پیدا کردن جسم خارجی بر روی لاستیک می‌توانید اسپری پنچرگیری هولتس را استفاده کنید.ممکن است مواد داخل اسپری به داخل تایر نفوذ کند و اطراف آن حفره ریز ایجاد شده توسط یک جسم نازک را پر کند.

  اسپری پنچرگیری هولتس تا زمانی که به یک مکان مناسب نظیر آپاراتی برای تعمیر و پنچرگیری لاستیک برسید می‌تواند مفید باشد.

  به طور کلی از اسپری هولتس نمی‌توان بصورت یک پنچرگیر لاستیک دائمی استفاده کرد. لذا این محصول به صورت مقطعی سوراخ های ریز واردشده به لاستیک را پر می‌کند تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید و به یک محل مناسب جهت رفع مشکل و پنچرگیری اساسی توسط فرد متخصص برسید.

  اگر در صورت خرابی واشر بادزن لاستیکیا هر مورد دیگری تایر خودرو کم باد شود می‌توانید از اسپری پنچرگیری هولتس نیز استفاده نمایید.

  لاستیک را به صورت چشمی و زمانیکه به یک مقدار باد مناسب رسید، با اسپری هولتس باد بزنید.

 

روش مصرف:

 اسپری پنچرگیری هولتس داراییک نازل برای باد کردن تایر می‌باشد ابتدا نازل مخصوص را در داخل محل قرارگیری باد زن لاستیک قرار دهید و پیچ سر اسپری را در حالت ON تنظیم کنید و سپس به مقدار لازم تایر خود را باد بزنید.

 

مکانیزم کار اسپری پنچرگیری هولتس به این شکل می باشد که مواد تشکیل دهنده در اسپری به سرعت در لاستیک نفوذ کرده و منافذ ریز سوراخ شده داخل لاستیک را پر می نماید.

 

لازم به ذکر است اسپری پنچرگیری هولتس نمی‌تواند سوراخ ها و حفره های عمیق ایجاد شده روی لاستیک را برطرف و پنچرگیری کند بلکه منافذ ریز ایجاد شده بر روی سطح لاستیک و رفتن جسم خارجی کوچک داخل آن را می‌تواند پر کند.

 

لازم به ذکر است اسپری پنچرگیری هولتس برای دوچرخه ها و موتور سیکلت ها نیز قابل استفاده می‌باشد.

 

** برای خرید عمده و دریافت تخفیف بیشتر با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید**


 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

اسپری پنچرگیری لاستیک هولتس

  • کد محصول: espery
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان


برچسب ها: اسپری پنچرگیری هولتس،اسپری پنچرگیری ،اسپری پنچرگیری لاستیک، خرید اینترنتی اسپری پنچرگیری هولتس