• دستگاه بخور سرد


داشتن هوایی با رطوبت کافی برای سلامت دستگاه تنفسی، پوست و چشم ها بسیار اهمیت داشته و با توجه به اینکه ما در کشوری نیمه بیابانی زندگی می کنیم، رطوبت هوا نا کافی بوده و نیاز به دستگاه بخور سرد را ضروری می سازد


برای کاهش علایم سرماخوردگی و آنفولانزا پیشنهاد  پخش عمده دستگاه بخور سرد  به شما استفاده از دستگاه بخور سرد می باشد.


مناسب برای افراد میانسال ، نوزادان و افرادی که به هر نحوی دچار سرماخوردگی و گرفتگی بینی هستند.


وقتی سخن از دستگاه های بخور می شود، بیشتر اوقات  به یاد دستگاه های بخور گرم می افتیم که آب را داخل محفظه داغ کرده و به شکل بخار در هوا پخش می کند . دلیل استفاده از دستگاه بخور سرد این است که میکروب در هوای گرم راحت پراکنده می شود ولی در هوای سرد نمیتواند پراکنده شود و از بین می رودبه عبارتی  رطوبت توانایی جلوگیری حرکت میکروب ها را دارد، زیرا با  رطوبت ترکیب شده و به سقوط می کنند. به نوبه خود، این کمک می کند تا از گسترش بسیاری از بیماری ها، از جمله آنفلوانزا جلوگیری شود. این به همین دلیل است که یکی از فوایداصلی بخورهای سرد، افزایش سطح رطوبت کلی در یک اتاق یا در  تمام خانه است..


برای سفارش جزء یا عمده با این شماره     09353877793   تماس بگیرین


ویژگی های دستگاه بخور سرد:


راحتی (یکی از دلایل اصلی برای خرید بخور سرد این است که می توانید از مزایای آرامشی و سلامتی آن برای خود و خانواده تان بهره مند شوید. افزایش رطوبت در اتاق می تواند به کاهش آسم و واکنش های آلرژیک کمک کند و همچنین به راحتی برای هر کسی که می توان مورد استفاده قرار داد.)


 ایمنی (. رطوبت می تواند به کاهش خطرات و یا زدودن اثرات ناخوشایندی به مانند گلودرد، سرفه، خونریزی بینی، بیماری های تنفسی و غیره کمک کند. مهم است که توجه داشته باشیم که یک مرطوب کننده سرد شرایط بهتری برای کاهش این مشکلات را فراهم می کند، زیرا غبار سرد برای تنفس کردن راحت تر است.)


 هزینه (از آنجا که یک دستگاه بخور گرم برای جوشاندن آب از حرارت استفاده می کند، از انرژی بیشتر نسبت به یک رطوبت ساز سرد استفاده می کند که این به نوبه خود باعث افزایش مصرف برق در مدت زمان زیاد می شود. اگر در طول روز به مقدار زیادی از دستگاه بخور استفاده خواهید کرد، بهتر برای صرف هزینه های کمتر یک دستگاه بخور سرد خریداری کنید.)منطقه تحت پوشش (برای اتاق های کوچک از بخار گرم و اگر هدف پراکندگی بهار برای منظقه وسیعی باشد بهتر است از دستگاه بخار سرد استفاده کنید.)


فواید استفاده از دستگاه بخور سرد:

درمانی موثر در برابر سرماخوردگی محسوب می شود.به زبانی ساده تر اگر از لب های ترک خورده، خشکی پوست یا از احتقان (گرفتگی بینی) رنج می برید، استفاده از دستگاه بخور سرد می تواند بسیار مفید باشد باید بدانید که خرید این وسیله در فصول سرد که هوا بسیار خشک است و رطوبت در پایین ترین حد خود در طول سال قرار دارد، لازم و ضروری است


 

نحوی کار کردن با دستگاه بخور سرد:

قبل از نحوه استفاده از دستگاه بخور سرد شما باید بدانید که  با افزایش رطوبت در فضای خانه، شما می توانید سلامت خانواده خود را بهبود ببخشید و محیط خانه خود را از اثرات هوای آلوده و خشک محافظت کرده و شادمانی و تحرک را ایجاد کنید. کار دستگاه های بخور سرد یا گرم به این صورت است که نخست آب را جوشانده و بخار آب را وارد هوای محیط می کند..


 


 


 


 


 


 


 


 


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دستگاه بخور سرد

  • کد محصول: bokhor sard
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان


برچسب ها: نمایندگی عمده دستگاه بخور سرد، فروش عمده دستگاه بخور سرد،خریذ اینترنتی عمده دستگاه بخور سرد

قبل از ثبت سفارش حتما با تماس بگیرید

لطفا قبل از ثبت سفارش عمده با شماره زیر هماهنگ کنید تا موجودی انبار چک شود