• سنگ توالت مدل معمولی ریم بسته
سنگ توالت طبی در دو نوع ریم بسته و ریم باز تولید و عرضه می شود .

سنگ توالت ریم بسته ، شکلی از توالت های ایرانی است که در طول کانال آبریز آن ، سوراخ هایی در فواصل مشخص تعیین شده است ، تا پس از ورود آب به کانال بصورت یکنواخت و آبشاری ، عمل شستشو را انجام بدهد . این کار علاوه بر اینکه باعث می شود عمل شستشو کاسه بصورت یکسان و کامل انجام بگیرد و تمام سطوح سنگ توالت شسته شود ، از تجمع آلودگی و حشرات در کاسه نیز جلوگیری می کند .


سنگ توالت ریم باز ،که هنگام استفاده از فلاش تانک ،آب از طریق کانال دور ریم که در حالت باز قرار دارد از دو طرف وارد کاسه شده وشستشو صورت می گیرد . در پایان باید گفت ، برای انتخاب  توالت مناسب علاوه بر نمای ظاهری ، جنس ولعاب سنگ  باید به نکاتی همچون ،فضای داخلی سرویس بهداشتی ، ابعاد فضای نصب ، فاصله شیر آلات و ریم بسته وباز ، ( توالت های زمینی ) ، کیفیت بالا ، مصرف پایین آب و قدرت مکش در توالت های فرنگی توجه نمود .
سنگ توالت ریم بسته: یکی از نیازهای اساسی هر ساختمان اعم از اداری عمومی و مسکونی سرویس بهداشتی یا دستشویی است. امروزه این امر مهم به صورت مدرن و بهداشتی کاملا تحقق یافته است. ساختمانی را نمی توان یافت که فاقد سرویس بهداشتی باشد.


بدین خاطر انتخاب یک سنگ توالت خوب و باکیفیت که دارای پارامترهای مناسب و یا طبی هم باشد این امر مهم را کامل تر می کند. بنابراین در انتخاب و خرید کاسه توالت نیز باید دقت کافی به عمل آید. از مهم ترین موارد مربوط به طراحی و ساخت یک سرویس بهداشتی ، چینی بهداشتی به کار رفته در آن می باشد . چینی بهداشتی انتخاب شده می بایست زیبایی و کیفیت کافی را داشته باشد .


هم چنین حفظ رنگ و دوام از مهم ترین مشخصه های یک سرویس بهداشتی می باشد .به دلیل جلو گیری از انتقال بیماری های پوستی نظیر کورک ، قارچ پوستی و انواع دمل و تبخال در مکان های عمومی از توالت های زمینی استفاده می نمایند و اخیرا کارشناسان با انجام حرکات یوگا و ایجاد تعادل استفاده از توالت های زمینی را سهل تر کردند و آسیب دیدگی مزمن مفاصل در اثر استفاده مکرر از توالت زمینی را تا حد ممکن کاهش داده اند


.برای این منظور توالت ایرانی یکی از مهم ترین آیتم های چینی بهداشتی می باشد . انتخاب یک کاسه توالت مناسب و با کیفیت ،یکی از مهم ترین تصمیمات برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و زیبا می باشد .


چرا استفاده از سنگ توالت طبی :


هنگام نشستن در توالت طبی، ماهیچه های ران و عضله ی شکم به آپاندیس و سیگموئید فشار می آورد، و اگرسنگینی بدن را روی پای راست قرار دهیم، در حداقل زمان اجابت مزاج صورت خواهد گرفت. در این حالت روده بهطور کامل، تخلیه می گردد، و حتی از قسمت تحتانی طحال تا انتهای مخرج به یک باره فضولات دفع می گردد وهمین امر موجب سبکی و نشاط انسان می شود و سنگینی امعا و احشاء نیز روی مثانه فشار می آورد و آن را کاملاتخیله می کند.
اما بهترین حالت در خانه های شخصی؛ وجود همزمان توالت های فرنگی و طبی یا ایرانی در خانه است. با توجه بهاینکه افرادی که دچار تکرر ادرار و دیگر مشکلات گوارشی شده اند؛ و یا افراد مسنی که از آسیب دیدگی مفاصل زانو دلیل نشستن دائمی به صورت چهار زانو یا دو زانو رنج می برند، ممکن است وقت زیادی را به خاطر مشکلات ناشی از کهولت سن، در سرویس بهداشتی سپری کنند، تداوم این حرکت می تواند سلامتی مفاصل زانو و مچ پای آنها را بیشتر مورد تهدید قرار دهد. لذا در این گونه موارد می توانید برای خرید توالت های فرنگی در این قسمت کلیک نمایید.        نکات مهم برای نصب سنگ توالت:


  ۱ – زیرسنگ توالت باید کاملاً از مصالح مناسب مانند ماسه ی نرم پر شده باشد، ماسه ی نرم موجب میشود که یک  بستر مناسب برای کار گذاشتن کاسه ی توالت به وجود آید از شکستن سنگ توالت جلوگیری کند. 
۲ – عایق کاری کف توالت باید در زیر سنگ توالت به صور ت یکپارچه قرار گرفته و تا داخل لوله ی فاضلاب ادامه یابد.
  ۳ – سطح سنگ توالت باید همتراز با کاشی کف باشد.
  ۴ – در هر طرف سنگ توالت باید حداقل ۳۰ سانتیمتر فاصله از دیوار تمام شده ی اطراف منظور شود.همکار گرامی جهت استعلام قیمت روز سنگ توالت طبی بیتا تماس بگیرید


همکاران و مشتریان گرامی جهت خرید عمده یا تک با شماره زیر در ساعت اداری تماس بگیرند ( 7 صبح الی 19 بعدظهر)


مشخصات فنی
جنس چینی
ساخت ایرانی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سنگ توالت مدل معمولی ریم بسته

  • کد محصول: bita-3
  • موجودی: در انبار
  • 0تومان


محصولات مرتبط

فروش عمده سنگ توالت طبی بیتا

فروش عمده سنگ توالت طبی بیتا

سنگ توالت طبی بیتا مدل معمولی ریم باز درجه 1پخش عمده توسط فروشگاه عمده چیارسال رایگان به سراسر ایران..

0تومان

سنگ توالت  معمولی بیتا مدل دیانا

سنگ توالت معمولی بیتا مدل دیانا

سنگ توالت ریم باز : یکی از نیازهای اساسی هر ساختمان اعم از اداری عمومی و مسکونی سرویس ..

0تومان

سنگ توالت ریم بسته بیتا درجه 2 مدل شوکا

سنگ توالت ریم بسته بیتا درجه 2 مدل شوکا

سنگ توالت ریم بسته بیتا درجه ۲ مدل شوکا   ارسال رایگان به سراسر ایران   پخش عمده..

0تومان

سنگ توالت ریم بسته بیتا  مدل شقایق

سنگ توالت ریم بسته بیتا مدل شقایق

فروش عمده سنگ توالت ریم بسته بیتا مدل شقایق درجه ۲  عرضه مستفیم توسط عمده چی بزرگترین مرکز فروش..

0تومان

سنگ توالت ریتم بسته مدل مروارید درجه 2

سنگ توالت ریتم بسته مدل مروارید درجه 2

مرکز فروش عمده سنگ توالت ریم بسته بیتا مدل مروارید درجه ۲  عرضه مستقیم انواع سنگ توالت ایرانی ،..

0تومان

سنگ توالت طبی مدل ریتم بسته

سنگ توالت طبی مدل ریتم بسته

سنگ توالت ریم بسته طبی بیتا مدل رز عرضه مستقیم انواع سنگ توالت ایرانی ، توالت فرنگی  ارسال رایگ..

0تومان

برچسب ها: سنگ توالت درجه 2, سنگ توالت مدل معمولی, سنگ دستشویی ایرانی, قیمت بروز سنگ توالت, فروش عمده سنگ توالت, قیمت همکاری سنگ توالت, سایت عمده چی, سنگ توالت ارزان قیمت